ECOnamai

Sparčiai auganti šilumos energijos kaina verčia ieškoti inovacijų gyvenamųjų namų statybos sektoriuje, taigi Europos Parlamentas 2010 metais priėmė ir patvirtino ES namų energetinio efektyvumo direktyvą 2010/31/EU.

Remiantis šiuo dokumentu, nuo 2018 m. Lietuvoje, kaip ir kituose Europos sąjungos šalyse bus leidžiama statyti tik namus, atitinkančius pasyvąjam namui keliamus reikalavimus, beto kas gali garantuoti, jog ateityje neturėsime mokėti papildomų mokesčių už šių reikalavimų neatitinkančius, o gal net neekologiškus namus, taigi reaguodami į susidariusią situaciją mes siūlome išeitį.


Dėl mūsų modulių sistemos savo energiją tausojantį arba pasyvų namą pasistatysite greitai ir paprastai.

Su mūsų siūlomais NovaSip produktais, savo būstą galite įsirengti be jokių organinių medžiagų, jei to pageidausite. Tai užtikrina, kad statybos darbams nebus naudojamos drėgmei jautrios statybinės medžiagos. Tokiu būdu Jūs sumažinate riziką atsirasti pelėsiui.

Pas mus rasite tai, ko jums reikia, nuo nedidelio sodo, svečių ar laisvalaikio namelio, iki tikro pasyviojo namo. Visi pastatai visiškai patikimi, sandarūs, ilgaamžiai.