Pasyvieji, energiją tausojantys namai

Dėl mūsų modulių sistemos savo energiją tausojantį arba pasyvų namą pasistatysite greitai ir paprastai. Standartinė sienų apdaila yra panaši į tinkuotą paviršių ir paruošta gamykloje, galimi ir kiti įvairūs sienų apdailos variantai.

Jūs patys pasirinksite pageidaujamą šiluminę varžą. Mūsų siūlomos 300 mm sienos su OSB arba gipso plokšte vidinėje pusėje U vertė yra 0,113 W/(m2·K)

 

Pasyvus namas – ateities būstas.

Komfortabilus, draugiškas aplinkai, ekonomiškas ir lengvai prižiūrimas.

  • Komfortabilus. Pasyvus namas yra komfortabilus dėl jame cirkuliuojančio oro be skersvėjų ar šalčio slenksčių.
  • Draugiškas aplinkai. Energijos sąnaudos pastatų apšildymui sudaro 40 proc. bendro energijos poreikio ir 50 proc. globalinio CO2 išmetimo. Pasyvus namas sumažina CO2 išmetimą ir mažiau kenkia gamtai.
  • Ekonomiškas. Mažesni energijos kaštai. Dėl Novasip mes dar labiau sumažinome energijos bei statybos kaštus, palyginti su tradicine statyba.
  • Lengva priežiūra. Pasyvius namus lengva prižiūrėti ir jų priežiūrai reikia skirti mažiau laiko. Gyvenant pasyviame name Racionaliai mąstyti ir gyventi tausojant energijos išteklius yra lengva.

Mūsų siūlomo pasyvaus namo privalumai:

 

  • mažesnės išlaidos statybai
  • lengviau koordinuoti kitų subrangovų, tokių kaip elektrikai ir santechnikai, darbą
  • namo statybos darbai trunka trumpiau
  • namas labiau atsparus drėgmei statybų metu, nes nereikia naudoti organinių
    medžiagų.

 Nuotraukoje matote statomą namą, jis buvo surinktas per 2 dienas ir jį užsandarinus buvo pradėti vidaus darbai.

 

 

Kaip pradėti?

Kreipkitės su brėžiniu į mus. Mes apskaičiuosime karkaso kainą ir padarysime gamybinius brėžinius. Jei neturite tikslios savo namo vizijos, galite rinktis iš mūsų turimų projektų.

Po maždaug 9 savaičių į statybvietę bus pristatytas vadinamasis „namo skeletas“, t. y., grindų plokštė, sienos ir stogas, kurie bus surinkti per 2-3 dienas. Jūs patys nuspręsite, kurią darbų dalį norėsite atlikti patys, o galbūt visus darbus perduosite stalių.

Trupas filmukas apie keletą iš NovaSip Projektų:

www.youtube.com/watch